Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nudíš se?..Mrkni se na tyto seriály:)

The Vampire Diaries - máš rád upíry? Jsou tví idolové Ian Somerhalder, Nina Dobrev & Paul Wesley? Tak se na tento seriál určitě podívej:-)

Arrow - ilionářský synek Oliver Queen přežije jako jediný ztroskotání rodinné jachty kdesi v Pacifiku. Po pěti letech nedobrovolného pobytu na opuštěném ostrově se, považován za mrtvého, vrací do Starling City, kde začíná žít život dvou identit. Ve dne je bohatým dědicem, pod rouškou noci se však vydává jako maskovaný hrdina za pomoci svých nových schopností bojovat se zločinem a nespravedlností. Tento seriál Tě určitě chytne:-)

Robin Hood - příběh Robina Hooda z Locksley. Anglického hrdiny který se skrýval v Sherwoodském lese aby bojoval za práva chudých [bohatým bral a chudým dával] - vykořisťovaných nenáviděným Sheriffem z Nottinghamu a zároveň příběh lásky Robina a krásné Mariany. Romantický a dobrodružný seriál, který určitě nemá chybu:-)

The Originals - The Originals jsou spin-offem Upířích deníků.

The 100 - Děj se odehrává devadesát sedm let poté, co nukleární válka zničila civilizaci. Vesmírná loď, která je domovem posledních lidských přeživších, vyšle zpátky na planetu Zemi sto mladých kriminálníků. Ti mají za úkol zjistit zda je planeta schopná nové kolonizace a zda na ní někdo žije. Fantasy seriál, který Tě určitě nezklame:-)

Young & Hungry - Mladý a bohatý podnikatel si najme kurážnou bloggerku, aby byla jeho osobní kuchařkou..Jsi fanoušek Ashley Tisdale? Tak se na tento seriál podívej:-)

Charmed - Tři sestry Phoebe, Piper a Prue zjistí že jsou čarodějkami. A mají za úkol bojovat proti zlým silám, démonům, duchům a jiným kteří je chtějí zabít. Proč je chtějí zabít? Protože to jsou dobré čarodějky, které pomáhají lidem. A mají i skvělé schopnosti. Piper umí zmrazit čas, a nechat vybuchnout předměty. Phoebe umí vidět předtuchy, levitovat. A Prue má telekinetické schopnosti. Seriál, který nezklame. A hrají v něm samé známé osobnosti..Alyssa Milano, Holly Marie Combs, Shannen Doherty, Rose McGovan, Brian Krause...:-)

Buffy přemožitelka upírů - V každém pokolení je vždy jedna vyvolená, která musí bojovat proti temným silám, upírům, démonům...Aby s nimi navždy skoncovala. Je to přemožitelka. V hlavní roli Sarah Michelle Gellar. Akční a hororový seriál, který Tě nezklame:-) A hlavně je akční!

H2O Stačí přidat vodu - Obyčejné tři kamarádky Cleo, Emma a Ricky, které se vydají na tajemný ostrov Mako. Netuší, ale že je člun nechá ve štychu. A musejí najít signál, dostanou se až do vyhaslé sopky ve které je měsíční jezírko. Každý úplněk, když svítí měsíc jezírko začne bublat a něco se stává. Holky nemají na výběr, a musí proplavat jezírko a dostat se na moře. Jak-mile se ocitají všechny v jezírku začne svítit měsíc. Druhý den jsou zděšeny, když zjistí, že jsou mořské panny. A nejen to, mají skvělé schopnosti. Cleo může hýbat s vodou, Emma jí může zmrazit a Ricky může ohřívat vodu. Po sléze, jsou rády, a baví je být mořskými pannami. Máš rád/a mořské panny? Tak potom se koukni na tento božský seriál:-)

 

 

 


 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< červen / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 75071
Měsíc: 1464
Den: 49